در سال ۱۴۰۲ هنرکده آنوش علاوه بر خانوم ها برای آقایان هم آموزش نقاشی و طراحی دارد.

آموزش نقاشی کودکان در تهران

مهمترین مساله ای که باید در آموزش نقاشی کودکان در تهران به آن توجه کنید این است که محیطی را برای این امر انتخاب کنید که فضایی امن برای کودکان فراهم کند و کودک در آن محیط بتواند خلاقیت خود را بروز دهد. 

تمام کودکان زمانی که بتوانند قلم را به دست بگیرند، ابتدا به ترسیم خطوط مختلف پرداخته و در نتیجه نقاشی کردن را می آموزند. این نقاشی ها و خطوط مختلف چیزهایی بی معنا نیست. بلکه فعالیتی است که ارزش محتوایی زیادی دارد و در زمینه های مختلف هنری،‌ آموزشی و بالینی می توان به بررسی آن ها پرداخت. همزمان با رشد جسمی و ذهنی کودک، نقاشی های او نیز پیشرفته تر و کامل تر می گردد.

 اینجاست که آموزش نقاشی کودکان آن هم به صورت گام به گام و مرحله مرحله تاثیرگذار است، با توجه به اهمیت این موضوع لازم است تا به همه ی کودکان فرصت و امکانات برای نقاشی کردن داده شود تا منجر به شکوفایی خلاقیت کودک گردد. در این میان هستند کودکانی که آمادگی و یا استعداد بالاتری در نقاشی دارند و با تامین امکانات بستر مناسب برای آن ها، خلاقیت و استعداد هنریشان به زودی شکوفا می گردد.

 همچنین در این میان آموزش نقاشی بر ذهن و حافظه ی کودک تاثیر انکار ناپذیری دارد. افرادی که در کودکی بیشتر نقاشی می کشیده اند در بزرگسالی نیز کمتر دچار آلزایمر و اختلالات حافظه خواهند شد.

آموزش نقاشی کودکان حیوانات

آموزش نقاشی گنجشک برای کودکان

آموزش نقاشی ماهی به کودک

آموزش نقاشی ماهی کودکانه در ۳ مرحله

آموزش نقاشی جوجه تیغی به بچه ها

آموزش نقاشی کودکانه جوجه تیغی

آموزش نقاشی موش به کودک

آموزش نقاشی موش برای کودکان

آموزش نقاشی جغد به کودک

آموزش نقاشی جغد ساده برای کودکان

آموزش نقاشی قورباغه به کودک

آموزش نقاشی قورباغه کودکانه مرحله به مرحله

آموزش نقاشی لاک پشت به بچه ها

آموزش نقاشی لاک پشت کودکانه در سه مرحله بسیار آسان

آموزش نقاشی طوطی به کودک

آموزش گام به گام نقاشی طوطی برای کودکان

آموزش نقاشی دارکوب به کودک

آموزش گام به گام نقاشی دارکوب برای کودکان

آموزش نقاشی اسب به کودک

آموزش نقاشی کودکان اسب در سه مرحله ساده

آموزش نقاشی گوسفند به کودک

آموزش گام به گام نقاشی گوسفند برای کودکان

آموزش نقاشی خرگوش به کودک

آموزش نقاشی کودکان خرگوش بسیار ساده

آموزش نقاشی اردک به بچه ها

آموزش گام به گام نقاشی اردک برای کودکان

آموزش نقاشی روباه به کودک

آموزش گام به گام نقاشی روباه برای کودکان

آموزش نقاشی کودکان در تهران

بسیاری از والدین قصد دارند تا کودکان خود را به آموزشگاه نقاشی بفرستند تا استعداد فرزند خود بتوانند به نحو احسنت پرورش دهند. به همین دلیل والدین در اینترنت به دنبال اطلاعات مختلف در مورد آموزش نقاشی کودکان در تهران هستند و در اینترنت به دنبال کسب اطلاعات هستند.
در تهران آموزشگاه های مختلفی با اساتید مختلف وجود دارد که به کودکان آموزش نقاشی می دهند اما همه آنها لزوما نتیجه دلخواه والدین را حاصل نمی کنند.
استاد مینوشکا مصطفایی یکی از اساتید خبره در حوزه نقاشی هستند که ارتباط بسیار خوبی با کودکان دارند و توانایی انتقال علم و تجربه خود را به کوئکان دارا هستند.
شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش نقاشی کودکان در تهران با آموزشگاه تماس گرفته و مشاوره دریافت کنید.

آموزش نقاشی کودکان ساده

آموزش نقاشی کودکانه آسان علاوه بر این که برای آنها سرگرم‌کننده است، تمرکزشان را زیاد می‌کند و به آنها کمک می‌کند احساسات خود را بیان کنند. این فرصتی برای والدین است تا وقت بیشتری را با فرزندان خود بگذرانند و از نزدیک شاهد پیشرفت و شکوفایی آنها باشند. آموزش نقاشی برای کودکان باعث می شود چشم و مغز و دستشان را هماهنگ کنند و هر دو نیم‌کره مغزشان فعال شود.

 در واقع بعید است بتوان بزرگسالی را پیدا کرد که در کودکی نقاشی نکشیده باشد؛ این هنر از همان خردسالی با زندگی ما عجین می‌شود و چه بسا افرادی که آن را زندگی می‌کنند. آنچه در آموزش نقاشی کودکانه ساده مهم است، نظارت بر روند پیشرفت آنها و پیشنهاد روش‌های جدید به آنهاست.

آموزش نقاشی کودکان با اشکال هندسی

آموزش نقاشی جعبه کادو برای کودکان

آموزش ساده نقاشی برای کودکان

آموزش نقاشی درخت برای کودکان سه ساله

آموزش نقاشی ساده موش برای کودکان سه ساله

آموزش نقاشی کودکان پیش دبستانی

آموزش کشیدن خرس به کودک

آموزش نقاشی ساده خرس کوچولو برای کودکان ۳ ساله

آموزش کشیدن خرس به کودک

اموزش نقاشی

آموزش نقاشی ساده دخترانه

روانشناسان با نگاه به نقاشی کودکان قادرند نکات زیادی از روحیه آنان را آشکار کنند که شاید حتی پدر و مادرشان نیز از آن بی‌اطلاع باشند. از این رو نقاشی کودکان یکی از مهم‌ترین مباحث آموزشی در همه مهدکودک‌ها و مدارس است. 

در این میان آموزش نقاشی کودکانه حیوانات از موضوعات پرطرفدار میان کودکان است، چون علاوه بر این که بامزه هستند، پیچیدگی زیادی نیز ندارند بسیاری از شخصیت‌های محبوب کارتونی و انیمیشنی حیوانات هستند. همچنین آموزش نقاشی آبرنگ از بهترین تکنیکهاست و بچه ها اشتیاق زیادی برای کار با آب و قلم‌مو و ترکیب راحت رنگ‌ها از خود نشان می‌دهند. همچنین کودکان خصوصا دختربچه ها علاقه زیادی به آموزش نقاشی گل رز دارند.

آموزش نقاشی کودکان ماشین

فواید و تاثیرات آموزش نقاشی کودکان به طرز شگفت انگیزی قابل مشاهده بوده و می توان از طریق آن به دنیایی جدی از حالات ذهنی و روحی کودک دست یافت. این نقاشی ها در برگیرنده ی راز های بسیاری است که می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات روحی و خلق و خویی کودک باشد. در نتیجه با چنین اوصافی می توان به فواید آموزش نقاشی کودک پی برد. این تاثیر تک بعدی نبوده و از جنبه های مختلفی قابل بررسی است که در ادامه به آنها میپردازیم.

اموزش نقاشی کودکانه ماشین ساده با مداد رنگی

اموزش نقاشی ماشین کودکانه ساده مرحله به مرحله

اموزش نقاشی کامیون کودکانه ساده خیلی زیبا

آموزش نقاشی مینی بوس برای کودکان ۸ ساله

آموزش نقاشی وانت به کودکان مرحله به مرحله

آموزش نقاشی کودکانه وانت برای کودکان ۹ ساله

فیلم آموزش نقاشی کودکانه با آبرنگ

فیلم آموزش نقاشی رنگین کمان برای کودکان

آموزش طراحی و طراحی چهره با

بیش از 50% تخفیف

زمان تا پایان تخفیف خرید دوره آموزش طراحی استاد مصطفایی

روزها
ساعت
دقیقه
ثانیه ها
نمایش ویدیو درباره تصویر صورت طراحی شده با اتود