آموزش نقاشی در ساختمان آ اس پ

میل به نقاشی به طور زیادی در بین افراد در هر سن و حرفه ای وجود دارد، اما خیلی از آنها هرگز به خواسته خود عمل نمی کنند. برخی از افراد به دلیل ناامنی یا تصورات نادرست در مورد آنچه شکل هنری مستلزم آن است، از نقاشی دوری  می کنند. بعضی  فکر می کنند که نقاشی مستلزم استعداد ذاتی یا آموزش های گران قیمت است، و نگران هستند که به اندازه کافی خلاق نیستند تا چیزی قشنگ را نقاشی کنند. دیگران به سادگی نمی دانند چگونه باید شروع کنند واحساس می‌کنند که نقاشی آنقدر پیچیده می‌باشد که نمی‌توان به سمت نقاشی رفت.

با این تفاسیر، یادگرفتن نقاشی در تهران  نیازی به ترسیدن ندارد، و نیازی به استعداد، درس های حضوری یا هزینه های هنگفت ندارد. تنها راهکار ساده ای  که برای نقاشی کردن  نیاز دارید فقط  چند ماده، تمرین هدفمند و چارچوب ذهنی مناسب می باشد که آموزش نقاشی در ساختمان آ اس پ این امکان را به شما می دهد.

آموزش نقاشی در ساختمان آ اس پ

حتما برای شما این ملاک مهمی است هنگامی که قصد دارید کلاس آموزشی مانند آموزش  نقاشی  را انتخاب کنید٬ مسافت و نزدیکی آن تا منزل و یا محل کار شما برایتان مهم است.اگر ساکن در ساختمان آ اس پ و یا اطراف آن می باشید و به دنبال یک آموزشگاه نقاشی که هم حرفه ای باشد و هم نزدیک به شما باشد ٬ این شرایط را آموزشگاه نقاشی آنوش برای شما فراهم کرده  است که با خیال راحت و بدون دغدغه انتخاب یک آموزشگاه خوب٬ به خواسته خود برای آموزش برسید.

دختر در حال نقاشی کشیدن| آموزش نقاشی| ساختمان آ اس پ

انواع  کلاس های نقاشی در ساختمان آ اس پ

هنرکده مینوش با آموزش توسط استاد مینوش مصطفایی در ساختمان آ اس پ٬ انواع کلاس های آموزش نقاشی٬طراحی و مجسمه سازی را برای بزرگسالان٬نوجوانان و کودکان  فراهم کرده است که در هر زمینه نقاشی و طراحی که افراد علاقه مند به  یادگیری آن هستند٬شرکت کنند و نقاشی را با زبان ساده و راحت یاد بگیرند که این کلاس های آموزشی به شرح زیر می باشند:

آموزش نقاشی

 1. آموزش نقاشی رنگ روغن
 2. آموزش نقاشی آبرنگ
 3. آموزش نقاشی آکرلیک
 4. آموزش نقاشی گل رز
 5. آموزش نقاشی ترکیب رنگ ها
 6. آموزش نقاشی به کودکان بالای ۷ سال

آموزش طراحی

 1. آموزش طراحی چهره
 2. آموزش طراحی با مداد
 3. آموزش اسکیس در طراحی

هنرکده مینوش علاوه بر آموزش نقاشی و طراحی برای آن افراد که علاقه مند به یادگیری هنر مجسمه سازی می‌باشند٬ کلاس هایی را برگزار می کند.

 

مزیت های آموزشگاه نقاشی آنوش

 • داشتن برنامه هدفمند و دقیق در فرآیند آموزش نقاشی
 • برگزاری انواع کلاس های نقاشی
 • نزدیکی به ساکنان ساختمان آ اس پ و اطراف آن
 • شروع کردن با روش های ساده و راحت
 • نمایش دادن نمونه به کار آموزان
 • راهنمایی درست در خرید به صرفه و حرفه ای ابزار  نقاشی
 • افزایش مهارت های حرکتی ظریف
 • محیط صمیمی و آرام

توصیه های آموزشگاه نقاشی آنوش برای شروع نقاشی

برای شروع در هرکار  آموزشی یک سری موارد لازم است که اگر به آن عمل کنیم٬ فرآیند آموزش و یادگیری ما را بهتر و جلو می برد که هنرکده آموزش توصیه هایی برای شروع درامر نقاشی آورده است:

یادگیری نقاشی|ساختمان آ اس پ

خریدن چند وسیله با کیفیت

رنگ ها در دو نوع کیفیت تولید می شوند:یکی رنگ هایی است که تخصصی است و هنرمندان که حرفه ای در این زمینه هستند از آن استفاده می کنندو یکی رنگ هایی است که لازم نیست تخصص خاصی داشته باشید تا از آن استفاده کنید و برای شروع کار و یا برای افراد در سنین پایین ترگزینه مناسبی است و پیشنهاد می شود و  اگر هزینه خرید برایتان مهم است قیمت این دو رنگ باهم فرق می کند. برای  گرفتن بهترین نتیجه کیفیت هنرمند را انتخاب کنید. اگرچه منطقی است که این  فکر کنید رنگ دانش آموز برای یادگیری کافی است، اما احتمال دارد که مانعی در رشد شما شود. بار کم رنگدانه و پرکننده های اضافه شده در رنگ دانشجویی، دستیابی به رنگ های روشن و تمیز را دشوار می کند و ممکن است از نقاشی های تیره ای که ایجاد می کنید ٬ دلسرد و زده شوید که دو وسیله در نقاشی است که به بیان آن ها می پردازیم:

  پالت رنگ

برای شروع، تنها چیزی که احتیاح دارید یک پالت رنگ اصلی است – شامل رنگ قرمز، زرد و آبی. اگر در محیطی مات کار می کنید، مانند روغن، اکریلیک یا گواش، یک  سفید اضافه کنید. با این رنگ ها، می توانید یاد بگیرید که نسخه ای از هر رنگ دیگری را که نیاز دارید ترکیب کنید: سبز، بنفش، نارنجی، قهوه ای، خاکستری و مشکی. استفاده از تعداد محدودی از رنگدانه ها به شما این امکان را می دهد که بر روی کاربرد رنگ تمرکز کنید، نه اینکه به طور دائمم در حین رنگ آمیزی به دنبال رنگی عالی باشید.

پالت رنگ|ساختمان آ اس پ

 قلم مو

انتخاب چند گزینه در اشکال و اندازه های مختلف برای شروع نقاشی کافی خواهد بود. شما خیلی زود یاد خواهید گرفت که کدام برس ها را ترجیح می دهید، و می توانید در آینده آن ها را ذخیره کنید. در حال حاضر، روی آزمایش کردن  و کشف علائمی که هر نوع قلم مو می تواند ایجاد کند تمرکز کنید.

نقاشی کردن از  واقعیت نه عکس

نقاشی از روی اشیاء واقعی به دو علت راهی عالی برای یادگیری می باشد در ابتدا، شما را مجبور می کند تا سه بعدی بودن آنچه را که روی یک بوم دو بعدی می بینید تفسیر کنید.

دوم، نقاشی از واقعیت و آموزش طراحی چهره در تهران به شما کمک کرده  تا مهارت‌های مشاهده‌ای خود را تقویت کنید و به شما یاد می‌دهد که دنیا را به طریق هنرمندان ببینید. شما از روابط ظریف رنگ، ارزش و شکل در چیزهایی که به آنها نگاه می کنید آگاه خواهید شد و می توانید از این آگاهی برای اطلاع رسانی کار خود استفاده کنید.

کشف کردن علایق و تجربیات شخصی

یک تصور  از یک یا دو شی را بکنید  و سعی کنید آن را با استفاده از رویکردهایی که از فیلم ها و کتاب ها آموخته اید، نقاشی کنید. توجه کنید که کدام روش برای شما راحت تر است. این به شما امکان می دهد یادگیری خود را شخصی سازی کنید و تلاش خود را بر روی آن تکنیک در نقاشی های آینده متمرکز کنید

شما سوگیری های دیگری را نیز کشف خواهید کرد. ممکن است رنگ های قرمز و نارنجی تند را در نقاشی های خود دوست داشته باشید یا سبز و آبی سرد را ترجیح دهید. شاید شما مشتاق رنگی هستید که برای ترکیب کردن آن با پالت اصلی خود مشکل دارید. این زمان برای خرید رنگ بیشتر و بررسی چگونگی تأثیر رنگ های جدید بر روی کار شما است.

فرآیند شناسایی علاقه‌مندی‌ها و علاقه‌مندی‌های شما گامی مهم در آموزش نقاشی در تهران است. بدون آن صدای هنری خود را پیدا نخواهید کرد. وقتی ترجیحات خود را بشناسید و به آنها پاسخ دهید، نقاشی های شما برای شما معنادارتر می شوند و آنها شروع به انتقال دیدگاه شما به افرادی که آنها را می بینند، می کنند.

تعیین کردن هدف

هنگامی که در ترکیب کردن  و اعمال رنگ إحساس خوبی کردید، شروع به ارزیابی نقاشی های خود از نظر عناصر فردی مانند رنگ، ترکیب، لبه ها و کیفیت رنگ کنید. احتمالاً در هر کدام نقاط ضعفی پیدا خواهید کرد، اما یکی از مواردی را انتخاب کنید که بیشتر شما را آزار می‌دهد – شاید رنگ‌های شما بیش از حد کم رنگ باشد یا رنگ شما خیلی نازک به کار رفته باشد. هدف خود را برای بهبود این جنبه در چند نقاشی بعدی خود قرار دهید. در حین انجام این کار باید سایر مشکلات را نادیده بگیرید. به خود یادآوری کنید که در آینده می توانید آنها را یکی پس از دیگری مطرح کنید. شکستن پیچیدگی نقاشی به بخش‌های قابل مدیریت به شما کمک می‌کند بدون اینکه خسته شوید یاد بگیرید.

دختر قلمو و پالت به دست|ساختمان آ اس پ

جشن گرفتن موفقیت ها

تازه کارها بدترین منتقدان خودشان هستند و بر روی ایرادات آثاری که تولید می کنند تثبیت می کنند. اما اگر امیدوارید نقاش شوید، باید یاد بگیرید که خلاقیت خود را جشن بگیرید. آنها بیانگر توجه و تلاش شما هستند و هر یک چیز جدیدی به شما یاد داده اند. وقتی به نقاشی‌هایتان نگاه می‌کنید، به دنبال چیزی باشید که کار می‌کند و موفقیت را به خودتان تبریک بگویید. ممکن است به سادگی یک ضربه قلم مو یا یک تعامل رنگی زیبا باشد، اما توجه به آن روحیه شما را بالا می برد و انگیزه ای برای ادامه آموزش نقاشی به خودتان ایجاد می کند.

کلام آخر

تبدیل شدن به یک نقاش ماهر یک فرآیند نسبتا سریع است. با تمرکز و تمرین و همچنین انتخاب بهترین آموزشگاه نقاشی در تهران در مدت زمان بسیار کوتاهی نقاشی می‌سازید. تبدیل شدن به یک نقاش عالی می تواند یک عمر طول بکشد، اما متوجه خواهید شد که فرآیند آموزش نقاشی در ساختمان  آ اس پ جذاب و ارزشمند است.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای